Newsletter

Przeczytaj regulamin

„Rzuć Palenie w Swojej Aptece” – Apteki 2015+

Więcej informacji o Projekcie pojawi się w Styczniu 2014. Zachęcamy o zapisanie się do newslettera by otrzymać najnowsze doniesienia dotyczące projektu.

Podczas konferencji 20 listopada 2014 ogłosiliśmy otwarcie nowej Projektu Fundacji ‘Apteka 2015+ czyli Rzuć Palenie w Swojej Aptece”

Nasz nowy Projekt zakłada stworzenie ogólnopolskiego programu ‘Rzuć Palenie w Swojej Aptece’, do którego przygotowania rozpoczną się w 2015 roku. Projekt ten powstaje między innymi we współpracy Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Nasz Projekt obejmie wszystkie zainteresowane Apteki i Aptekarzy w całej Polsce, a uczestnictwo w nim będzie wiązało się z akredytacja poradnictwa z zakresu leczenia ZUT. Wśród głównych założeń na 2015-2016 są:

Organizacja satelitarnych szkoleń

Farmaceuci i Menażerowie Aptek – po kilkugodzinnym kursie zyskają informacje na temat środków wspomagających rzucanie palenia i skutecznego poradnictwa. Wiedzę tę będą mogli przekazywać swoim klientom, a także powiadamiać ich o postępach w leczeniu nałogu tytoniowego.

Opracowanie innowacyjnych narzędzi i materiałów

W latach 2015-2016 planujemy przygotować szereg materiałów i nowoczesnych narzędzi do wspierania leczenia ZUT w Aptekach, które oparte będą na najnowszych technologiach.

Zapraszamy serdecznie do współpracy potencjalnych partnerów i sponsorów.