„Rzuć Palenie w Swojej Aptece” – Apteki 2015+ (przesunięty w czasie do dalszej realizacji)

Więcej informacji o Projekcie pojawi się w Styczniu 2014. Zachęcamy o zapisanie się do newslettera by otrzymać najnowsze doniesienia dotyczące projektu.

Podczas konferencji 20 listopada 2014 ogłosiliśmy otwarcie nowej Projektu Fundacji ‘Apteka 2015+ czyli Rzuć Palenie w Swojej Aptece”

Nasz nowy Projekt zakłada stworzenie ogólnopolskiego programu ‘Rzuć Palenie w Swojej Aptece’, do którego przygotowania rozpoczną się w 2015 roku. Projekt ten powstaje między innymi we współpracy Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Nasz Projekt obejmie wszystkie zainteresowane Apteki i Aptekarzy w całej Polsce, a uczestnictwo w nim będzie wiązało się z akredytacja poradnictwa z zakresu leczenia ZUT.

Organizacja satelitarnych szkoleń

Farmaceuci i Menażerowie Aptek – po kilkugodzinnym kursie zyskają informacje na temat środków wspomagających rzucanie palenia i skutecznego poradnictwa. Wiedzę tę będą mogli przekazywać swoim klientom, a także powiadamiać ich o postępach w leczeniu nałogu tytoniowego.

Opracowanie innowacyjnych narzędzi i materiałów

W latach 2015-2016 planujemy przygotować szereg materiałów i nowoczesnych narzędzi do wspierania leczenia ZUT w Aptekach, które oparte będą na najnowszych technologiach.

Współpraca 

Nasz Projekt obejmie wszystkie zainteresowane Apteki i Aptekarzy w całej Polsce, a uczestnictwo w nim będzie wiązało się z akredytacja poradnictwa z zakresu leczenia ZUT.

Zapraszamy serdecznie do współpracy potencjalnych partnerów i sponsorów.

Jeśli są Państwo aptekarzami, czy też właścicielami lub menażerami Aptek, prosimy o kontakt na adres fpz@promocjazdrowia.pl , w tutle maila wpisując „Apteka” i o pozostawienie danych kontaktowych – skontaktujemy się z Państwem na odpowiednim etapie Projektu.

Wszelkie zapytania w sprawie projektu prosimy kierować na adres fpz@promocjazdrowia.pl, wpisując w tytule maila: „Media”. Jeśli są Państwo zainteresowani zaangażowaniem się w nasz projekt jako partner, prosimy o kontakt na adres fpz@promocjazdrowia.pl, wpisując w tytule maila „Partner”